Jdi na obsah Jdi na menu

LP 19.10. 2013

24. 10. 2013

Klub hráčů stolního táhlového hokeje Stiga HC Benátky uspořádal v sobotu 19. října v DDM Litomyšl 10. kolo soutěže o Litomyšlský pohár 2013, kterého se zúčastnilo 11 hráčů z Benátek, Brna, České Třebové, Litomyšle, Mohelnice a Rokytna. Ze základní skupiny si nejlepší výchozí pozici pro čtvrtfinále play-off vybojovali Patrik Petr, Zdeněk Lopaur a Michal Boštík, až za nimi se umístil chybující Robert Jež - vedoucí muž seriálu, výtečné 5. místo držel Jiří Junek. Čtvrtfinálová čtyřka favoritů snadno postoupila, jediný zápas ztratil M. Boštík s Jiřím Malíkem st. Semifinále také dopadla dle předpokladů, když P. Petr vyřadil R. Ježe a M. Boštík Z. Lopaura 3:0. Ve finále měl P. Petr s M. Boštíkem relativně snadnou práci a stejně jasně 3:0 na zápasy porazil Z. Lopaur R. Ježe v boji o 3. místo. Náskok R. Ježe v čele soutěže se ztenčil a boj o vítězství tak je stále naprosto otevřený. Skupinu o 5. místo těsně ovládl prudce se zlepšující Jiří Malík st., skupinu o 9. místo překvapivě vyhrál nováček Ladislav Kulhánek. Průběžné pořadí turnaje: 1. Robert Jež (Česká Třebová) 315b., 2. Michal Boštík 310, 3. Zdeněk Lopaur 266, 4. Patrik Petr (THC Stiga Elites) 200, 5. Jindřich Petr 164, 6. Jiří Junek 140, 7. Ladislav Cafourek 122, 8. Tomáš Halama 109, 9. Petr Vohralík 92, 10. Barbora Petrová 90 (všichni Stiga HC Benátky) a dalších 12 účastníků. Příští turnaj se uskuteční 9. 11. na stejném místě!