Jdi na obsah Jdi na menu

LP 03/2014 - 8. 3. 2014

12. 3. 2014

V sobotu 8. 3. se v DDM Litomyšl konalo 3. kolo Litomyšlského poháru 2014 ve stolním táhlovém hokeji Stiga. Ideální počet 12 hráčů si nejprve zahrál každý s každým o 8 postupových míst do vyřazovacích bojů. Přes mnoho překvapení, kterým vévodila výhra Ondřeje Lopaura nad Robertem Ježem, a řadu těsných výsledků postoupili favorité. Ve čtvrtfinále se tento trend pokusil změnit pouze Josef Sedláček, ale donutil Michala Boštíka jen k prodloužení 3. zápasu. V semifinále Patrik Petr vyřadil Roberta Ježe 3:0 na zápasy a Michal Boštík Zdeňka Lopaura 3:2. Finále začal lépe Michal Boštík výhrou v prodloužení, ale pak 3x prohrál a gratuloval Patriku Petrovi k jubilejnímu 50. vítězství v seriálu! Vyrovnaný zápas o 3. místo dopadl lépe pro Roberta Ježe, skupinu o 5. místo vyhrál Jiří Junek a skupinu elévů o 9. místo Ondřej Lopaur. Průběžné pořadí: 1. Robert Jež 105b., 2. Michal Boštík 100, 3. Patrik Petr (THC Stiga Elites) 80, 4. Zdeněk Lopaur 74, 5. Tomáš Halama 56, 6. Jindřich Petr 54, 7. Ladislav Cafourek 42, 8. Jiří Junek 33, 9. Barbora Petrová 29, 10. Josef Sedláček 19 (všichni Stiga HC Benátky) a dalších 11 účastníků. Příští turnaj se uskuteční 5. 4.

Již v úterý 25. 2. skončil 2. měsíc Litomyšlské Stiga ligy 2014 a celkové pořadí má tuto podobu: 1. Zdeněk Lopaur 80b, 2. Michal Boštík 65, 3. Robert Jež 54, 4. Jindřich Petr 52, 5. Patrik Petr 44, 6. Barbora Petrová 41, 7. Josef Sedláček 38, 8. Ladislav Cafourek 30, 9. Matěj Markl 22, 10. Václav Coufal ml. 21 (celkem 18 účastníků). Hrajeme každý úterní podvečer – přidejte se k nám.