ČP Milovice 2012

Mobil: 608 821 605

E-mail: Jindrich.Petr@email.cz

Vážení přátelé!

Zasíláme Vám zprávu o posledních turnajích a prosíme o její zveřejnění:

Klub Stiga HC Benátky se v sobotu 24. 3. svými 7 zástupci zúčastnil 8. kola Českého poháru ve stolním táhlovém hokeji, které do tradičně jarně laděných Milovic přilákalo 60 hráčů. V 1. základní skupině bojoval o sen v podobě účasti v odpoledním Béčku Jindra Petr a když měl po 8 zápasech 7 bodů, vypadalo to nadějně. Jenže pak přišlo 6 porážek od silnějších hráčů, byť 2x o gól a bylo z toho jen 13. místo. Lépe dopadl Kryštof Herold, který 10. místem splnil plán podobně jako Michal Boštík ve 2. skupině. Jiří Junek tentokrát neměl svůj den a ve 3. skupině obsadil až 14. místo. Zbylí zástupci klubu hráli ve 4. skupině: Patrik Petr skvěle zahájil vítězstvím ve skupině, ale 13. Tomáš Halama se 14. Milanem Zemanem určitě spokojení nebyli. Patrik si do odpolední elitní A-skupiny přinesl 4 vítězství a jednu remízu a i tento ztracený bod rozhodl o tom, že z vyrovnané skupiny do vyřazovacích bojů nastoupil proti Kryštofu Leblovi (Big Band) – 3. z Litomyšle – a s přehledem ho vyřadil 3:1 (6:2, 1:3, 4:1, 5:0). Pak jsme si přáli, aby mohl hrát s Jakubem Sládkem (THC Stiga Elites), jenže ten v souboji obran podlehl Filipu Hamáčkovi (HCS Žabka Praha) 2:3. Patrik tak šel na svého rivala v hodnocení juniorů a přestřílel ho 3:1 (7:4, 7:3, 4:7, 6:2). Pak ale proti němu stál opět jeho osud v podobě Jana Dryáka (Big Band) a Patrik ve svém 2. semifinále v ČP opět odešel poražen a „díky“ až 7. příčce ze skupiny svůj sen o bedně bude snít dál. Ve skupině (věčných) adeptů bojovali o další body pro klub Michal s Kryštofem. Michal přitom málem prošel až do play-off, jenže z minitabulky čtyř bylo místo jen pro jednoho a Michal byl druhý (33.), Kryštof až 42. Skupinu veteránů, začátečníků a jediné ženy konečně dokázal vyhrát Tomáš (45.), Jindra skončil 54., Milan 56. a Jirka 59. Zvítězil opět Lukáš Turoň (THC Třinec) před Janem Dryákem a Leošem Hvižděm ml. (THC Stiga-Game Příbram). Celkově je 1. L. Turoň, 2. J. Dryák, 3. Z. Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 5. P. Petr, 40. T. Halama, 42. M. Boštík, 44. K. Herold atd. V hodnocení klubů jsme stále 7., mezi juniory je P. Petr 2. a M. Boštík 5., T. Halama je 12. veterán. Předposledním turnajem seriálu bude za 3 týdny Czech open v Praze!

Předem děkujeme za zveřejnění!

S pozdravem Petr

Náhledy fotografií ze složky ČP Milovice 2012