Jdi na obsah Jdi na menu

4. kolo ČP - Teplýšovice, 13.12.2014

30. 7. 2015

Po šestitýdenní pauze, ve které mj. Václav Pikl (THC Stiga Elites) potřetí vyhrál turnaj Slovenia Open v Kranji a Jan Dryák (Stiga Big Band Praha) obsadil 4. místo na turnaji Riga Cup v Rize, pokračoval Český pohár 2014/2015 ve stolním táhlovém hokeji 4. kolem ve středočeských Teplýšovicích. Na turnaji, kterého se v prochladlé tělocvičně zúčastnilo 61 hráčů z 11 tuzemských klubů, se představilo 7 hráčů klubu Stiga HC Benátky, kteří měli zastoupení nejen ve všech 4 základních skupinách, ale hlavně ve všech 3 odpoledních skupinách výkonnostních. V Áčku se 19. Michal Boštík jen o 4 body nedostal do play-off a 24. Robert Jež opět uzavřel pořadí skupiny. V Béčku Zdeněk Lopaur ze 3. příčky nastoupil ve čtvrtfinále proti Michalu Kobrlemu (THC Stiga Elites), podlehl mu 2:3 na zápasy a celkově skončil 29., čímž potvrdil i 6. příčku klubu. Zbylá čtveřice benátských hrála Céčko, tentokrát však bez ambicí na vítězství: 50. skončil Jiří Junek, 53. Jindřich Petr, 55. Barbora Petrová a 57. Milan Zeman. Litomyšlský Patrik Petr (THC Stiga Elites) po vítězství v základní skupině a 4. příčce v Áčku v osmifinále vyřadil Miroslava Černocha (HCS Žabka Praha), ve čtvrtfinále prohrál s Janem Dryákem a skončil 6. Ve finále pevných obran zvítězil Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha) nad Leošem Hvižděm ml. (THC Stiga-Game Příbram) 3 : 1, 3. místo vybojoval Lukáš Turoň (THC Třinec). Průběžné pořadí soutěže: 1. L. Turoň, 2. P. Petr, 3. Z. Matoušek ml., 12. M. Boštík, 19. R. Jež, 22. Z. Lopaur, 35. J. Junek, 36. J. Petr, 37. B. Petrová (1. žena a 5. juniorka), R. Jež je 8. veterán, L. Cafourek 4. nováček, klub drží 6. příčku. Další turnaj se uskuteční 24. ledna v Brně.