10. kolo ČP - Příbram, 16.5.2015

Český pohár 2014/2015 měl končit v Jihlavě, ale z organizačních důvodů nakonec 48 hráčů po letech zamířilo do Příbrami. Klub Stiga HC Benátky reprezentovalo pouze 5 statečných. Ze tří základních skupin se nám bohužel podařilo obsadit pouze Béčko a Céčko, což – přiznávám – je trochu zklamání, ale Boštík s Lopaurem chyběli a Robert Jež se jen pomalu vrací do staré formy. Byl sice nakonec nejlepším z nás, ale po 6. místě v Béčku prohrál ve čtvrtfinále naprosto vyrovnaný boj s Tiborem Vargou (BSE United) 2:3 na zápasy a obsadil 30. místo, 31. skončil Tomáš Jedlička, který podlehl Martinu Valachovičovi (Skalica) 0:3. David Dvořáček (36.) prvně bodoval za 7. klub turnaje, 41. skončila nejlepší žena turnaje Barbora Petrová. Až v Céčku se po základní části ocitl její otec Jindřich Petr (43.), ale stejně jako v Milovicích si spravil náladu vítězstvím ve skupině. Litomyšlský Patrik Petr (THC Stiga Elites) po 2. místě v základní skupině obsadil v Áčku 4. místo; v play-off postupně vyřadil Adama Zielinského (Big Band) a Leoše Hviždě ml. (THC Stiga-Game Příbram) 3:0, svého klubového parťáka Michala Hviždě 3:1 a Zdeňka Matouška ml. (HCS Žabka Praha) 1:0 kontumačně, když zklamaný soupeř k finálovému zápasu nenastoupil. Bronz v turnaji patřil M. Hvižďovi. Konečné pořadí seriálu: 1. P. Petr, 2. Z. Matoušek ml., 3. J. Dryák (Big Band), 20. R. Jež, 29. M. Boštík, 36. J. Petr, 38. T. Jedlička, 40. Z. Lopaur, B. Petrová vyhrála soutěž žen (6. juniorka), R. Jež je 9. veterán, klub obsadil 6. příčku. Tuzemská sezóna stolního táhlového hokeje vyvrcholí za 2 týdny mistrovstvím ČR v Praze.