Jdi na obsah Jdi na menu

LP 02/2014 - 1. 2. 2014

4. 2. 2014

V sobotu 1. 2. se v DDM Litomyšl za účasti 8 hráčů konalo 2. kolo Litomyšlského poháru 2014 ve stolním táhlovém hokeji Stiga, jehož milou předehru obstaraly hostesky s nápoji Red Bull. Při neúčasti lednového vítěze Patrika Petra byl mírným favoritem Michal Boštík, který také jasně vyhrál základní část. V čele favoritů byl i po čtvrtfinále, kde se zapotil jen Tomáš Halama v souboji s Jindřichem Petrem (3:1), a po semifinále, ve kterém vyřadil právě Tomáše Halamu. Jenže rozhodující 2 souboje favorité nezvládli: Michal Boštík ve finále podlehl Robertu Ježovi 0:3, Zdeněk Lopaur v zápase o 3. místo Tomáši Halamovi také 0:3, když během zápasu byli schopni vystřídat i 3 hokeje. Tomáš Halama se tak stal teprve 29. medailistou této soutěže v jejím 171. pokračování. Průběžné pořadí: 1. Robert Jež (Česká Třebová) 75b., 2. Michal Boštík 65, 3. Tomáš Halama 56, 4. Zdeněk Lopaur 48, 5. Patrik Petr (THC Stiga Elites) 40, 6. Jindřich Petr 38, 7. Barbora Petrová 29, 8. Ladislav Cafourek 28 (všichni Stiga HC Benátky) a dalších 8 účastníků. Závěrem byly slavnostně předány trofeje za rok 2013. Příští turnaj se uskuteční 8. 3.

Již v úterý 28. 1. se uzavřely boje o pořadí v lednové Stiga lize a utvořilo se toto pořadí: 1. Zdeněk Lopaur 40b, 2. Robert Jež 35, 3. Michal Boštík 30, 4. Jindřich Petr 26, 5. Josef Sedláček 22, 6. Barbora Petrová 19, 7. Ladislav Cafourek 16, 8. Patrik Petr 14 (celkem 17 účastníků). Hrajeme každý úterní podvečer – přidejte se k nám.